HAKKIMIZDA

Üç nesildir mobilya üretiminin içinde olan bir ailenin geleneğini, gelecekle buluşturmak için yola çıkan Calvin Concept; üretim felsefesindeki güncel yaklaşımı ve yenilikçi fonksiyonel faydayı, kalite ve lüksle buluşturarak yaşam alanlarına özgün bir imza atmaktadır. Tasarım kültürüyle ve etik ticari kaygılarıyla her bir misafirinin/ çözüm ortağının güvenini kazanan Calvin Concept; sektörün güçlü markalarıyla yıllar boyunca çalışmış, üretmiş olan kurucu ortakların hayal gücünü üretim sürecine entegre etmesiyle birlikte koleksiyonlar üretmekte ve Türkiye’nin mobilya başkenti İnegöl’den tüm dünyaya, kendi tasarımlarını, iş ahlakını ve tüketici odaklı yaklaşımını sunmaktadır. Tasarımda rasyonel faydayı önceleyen Calvin Concept, özgünlüğü en kaliteli haliyle işlemekte ve dünyanın her bir kıtasında iş ortaklarına, Türkiye mobilyasının marka elçiliğini yapmanın sorumluluğunu da taşımaktadır. Çünkü Calvin Concept; misafiri olduğu her evde konforun tam karşılığı olmayı ve misafirleri- ne en doğru çözümleri sunmayı kendine görev edinmiş, güçlü bir markadır.

VİZYON

Kaynakları etkin ve verimli kullanarak kaliteli bir üretim gerçekleştirmek, bilgi iletişim ve inovasyon çağının en trend mobilyalarını misafirlerimizle buluşturmak. Global bir network yaratarak tasarımlarımızı tüm dünyanın beğenisine sunmak.

MİSYON

Yaşam alanlarında içerisinde fikir olan tasarımlar sunarak misafirlerimizin yaşam kalitesini artırmak ve değişen dünyanın mobilya trendlerini en güncel haliyle misafirlerimizle buluşturmak.